İstikbal Twin Oturma Grubu

Bu konumuzda istikbal serisi twin oturma grubu ve sehpa hakkında bilgiler ve görsel öğe ileteceğiz..

istikbal twin oturma grubu

istikbal twin oturma grubu

Twin koltuk takımı ve servis sehpaları, İstikbal koleksiyonunda yerini aldı. Tasarımlar mekanda, ev sahibinin konuklarına gösterdiği özenin birer sembolü olarak tanım buluyor.

Twin koltuk takımının göze çarpan ilk özelliği, son derece rahat olduğu izlenimi veren oturma alanları… İkili ve üçlü kanepede de tek parça olarak tasarlanan bu oturma alanları, ünitelerin sırt kısımlarına verilen ergonomik eğimle birleşerek, uzun süreli oturumlar için konforlu birer platform oluşturuyor. Kumaşla kaplanan bu bölümler, şık kırlentlerle tamamlanıyor. Twin’in kol kısımlarında deri uygulamasına gidilmiş ve farklı renklerle ünitelerin estetik kurgusu yükseltilmiş. Yine kol kısımlarında ikişer sıra olarak çalışılan metal çerçeveler, modelde tercih edilen metal ayaklarla bütünlük sağlamış.

Takımda iki adet tekli koltuk ile birer adet ikili ve üçlü kanepe yer alıyor. Modüllerin her biri, fonksiyonel yapısıyla olduğu kadar, modern ve şık dizaynları ile de salonu tanımlayabilecek bir çizgiye ulaşmayı başarıyor.

Markanın Coffe Table serisinde yer alan farklı tasarımlar, konukların ağırlanmasında hem zarif hem de işlevsel çözümler sunuyor. Modellerin cam ve koyu renkli tablaları, metal konstrüksiyonla tamamlanıyor. Tekerlekli modellerin yanı sıra, alt kısmında şık kumaş seçenekleri ile oluşturulmuş gazetelik bölümü de içeren tasarımlar yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir