Kıvık Marka İkili Kanepe Modelleri

Modası geçmeyen oturma grubu modelleri arasında uzanma koltuğu bulunan ikili kanepe ürünleri gelmektedir. Sektörün en kaliteli uzanma koltuğu üretimini gerçekleştiren Kıvık markasının yeni modelleri son derece modern çizgiler içeriyor.

ikili kanepe modelleri

ikili kanepe modelleri

İkili kanepe ve uzanma koltuğu modellerinin en büyük avantajı az yer kaplarken daha geniş bir oturma imkanı sunması. Bu modelin tasarımında kullanılan tüm ahşap mekanizmalar neme dayanıklı ürünlerden seçilmiştir. Özellikle masif çam ağacı kullanılmıştır. Kvık ikili kanepenin kumaşları polipropilen kumaşlardan oluşur.

ikili kanepeler

ikili kanepeler

280 cm genişliğe, 163 cm derinliğe, 83 cm yüksekliğe sahip olan Kıvık Kanepe modellerinin oturma minderleri hafızalı süngerlerden imal edilmiştir. Kıvık marka oturma gruplarında kullanılan hafızalı süngerlerin en büyük özelliği vücudun şeklini alması ve boşken normal haline geri dönmesidir. Kıvık uzanma koltuğunun kılıfları çıkartılabilir ve yıkanabilir dayanıklı kumaşlardan oluşur.

60 derecede yıkanabilen ve yüksek ısıda ütülenebilen özel kumaşlara sahip olan Kıvık ikili kanepe ve uzanma koltuğu evinizin istediğiniz her odasına rahatlığı ve estetiği de beraberinde getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir