Koltuk takımı seçerken dikkatli olmalısınız

Ülkemizde genellikle evimize alınan koltuklar genel olarak televizyon karşısında yatak olarak kullanılmaktadır. Gündüzleri oturmak geceleri ise yatmak şeklinde kullanılmaktadır. Bunu göze alarak seçeceğiniz mobilyalarda konfora dikkat etmeniz gerekir.

Bunun yanında tamamen çek – yat tarzında yatak olarak kullanılan modelleri odanızın büyüklüğüne göre seçerek uygun bir karar vermiş olursunuz.

koltuk takımı

koltuk takımı

Koltuğunuzu alırken, malzemesine, üzerindeki örtüsüne, kaliteli ve sağlam olmasına dikkat eden. Fiyat olarak pahalı olması bahsettiğimiz konularda sağlam olacağı anlamına gelmez. Durum böyle olunca sizin test etmeniz ve alacağınız mobilyanın uzun süre gitmesin sağlayarak, ileriye yönelik tasarruf etmiş olursunuz.

koltuk takımı modelleri

koltuk takımı modelleri

Koltuk üzerinde seçeceğiniz kumaş, yırtılmayacak şekilde sağlam, leke tutmayan, belli bir kullanımdan sonra kumaş yüzeyi parlak olmayan kumaşları seçmeniz gerekir. Aksi taktirde komple kumaşınızı söktürüp, yenisini taktırarak maddi anlamda sıkıntıya girebilirsiniz.

Mobilyaları yeni almak yerine eski mobilyanızı yeniletmek daha ucuzdur. Çünkü eski mobilyanız üzerinde bulunan iskelet mobilyanın fiyatını arttırdığı için, üzerine kumaş kaplattırmak daha kolay ve hızlı bir çözüm olacaktır. Bir çok müşterimiz bu konuda bizden yardım istemişler ve bizde bu talepleri yerine getirerek, eski mobilyalarına yepyeni kumaşı kapattırarak yeniymiş gibi bir görüntü sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir