Koltuk Takımları

Evlerinizde dekorasyon değişikliği yaptığınızda hızlıca sonuç almak istiyorsanız yatak odasında bulunan berjer veyahut salonda bulunan uzanmak için kullandığınız koltuk takımları değişikliği ile hız kazanabilirsiniz..

Koltuk Takımları Modelleri

Koltuk Takımları Modelleri

Evlerinizdeki tekli koltuk takımları ufak boyutlarıyla evlerimizi planlarken güzel bir esneklik sağlar. Boş alanları değerlendirirken pratik oldukları kadar evin dar odalarında da hoş görüntüler yaratmanıza olanak tanımaktadır..

Koltuk Modelleri

Koltuk Modelleri

Koltuk takımları ile  ilgili tek sıkıntı çok çeşitli oluşları! Peki nereden başlamalı? Koltuk takımınız için önce bütçenize karar vermekle işe başlayabilir, sonra da kullanacağınız alanı belirleyerek, renk, malzeme gibi seçeneklerde karar kılabilirsiniz.

Koltuk Takımı Resimleri

Koltuk Takımı Resimleri

Evcil hayvan besliyorsanız ve çocuklar ufaksa yüzleri kolayca çıkabilen minderli koltukları tercih edin. Böylece temizlik açısından size oldukça kolaylık sağlarlar.Ayrıca satın alırken yedek yüz de edinirseniz değiştirerek kullanma şansınız da olur.

Evdeki kanepenize uygun bir koltuk bulamadıysanız hemen strese girmeyen. Kanepenin kumaşına benzer yastıklarla koltukları varolan konsepte dahil edebilirsiniz.

Koltuk Takımı Modelleri Resimleri

Koltuk Takımı Modelleri Resimleri

Koltuk takımı kumaşı korumak için koltuk kenarlarına koruyucu kılışar dikebilir, diktirebilirsiniz.
Koltuk takımları deri döşemelikleri radyatör ve şömine gibi ısı kaynaklarından en az 30 cm uzakta olacak şekilde konumlandırın.

Eğer deri döşemeliklerin kurumasını engellemek istiyorsanız düzenli olarak bakımlarını yapmayı unutmayın.
Rahatlık ve huzur sizin için ön plandaysa dinlenme koltuğu, kuş tüyü minder gibi alternatifleri kullanmanız mümkündür..

Koltuk takımları fiyatları piyasaya göre son indirimlerle beraber ortalama 750 TL den 5000 TL ye kadar özellik ve kaliteye göre değişiklik gösteriyor.

Koltuk takımları resimleri Archie Expo firmasının 2009 koltuk takımları kataloğu serisinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir