Köşe koltuk takımları 2013

Özelikle oturma odalarının vazgeçilmesi olan köşe koltuk takımları 2013 yine alıcıları ile buluşmaya başladı bile. Odanızın boyutlarına göre tercih edeceğiniz birbirinden büyüklüklerdeki koltuk takımları ile artık evlerinizi daha kullanışlı ve daha modern görüntüye sahip olacak.

köşe koltuk takımları

köşe koltuk takımları

Özellikle yan taraflarında kitap koyabilmek ya da istenilen objeleri dizebilmek adına farklı aksesuar parçalarını içeren yeni köşe koltuk takımlarını geçen yıl gibi bu yılda çok fazla göreceğiz. Geniş oturma aralığında yapılan ve oturduğunuz an rahatlığı ile kendinizden geçeceğiniz köşe koltuk takımları 2013 modellerinden biri odanızı süslemek için hazır bekliyor.

köşe koltuk takımları

köşe koltuk takımları

Fiyatlarının ortalama 1.500 lira gibi fiyatları ile başlayan ve giderek artan fiyatlarda köşe takımları bulmak mümkün. Yapılan taksit seçenekleri herkesin bütçesine rahatlıkla hitap etmeyi başarıyor. Renk seçeneklerinde ise ağırlıklı olarak kül, gri ve sütlü kahve tonlarının tercih edildiği köşe takımları birbirinden renkli ve farklı tasarımlar ile birleştirilmiş yastıkları ile koltuk takımlarında fark yaratmaya devam ediyor. Sizde koltuğunuzu seçtikten sonra oluşturacağınız değişik konsepte köşe yastıkları ile odanın havasını değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir