Köşe Takımları Modelleri

Köşe Takımları Modelleri

Az eşya bol geniş alan mantığının oturmaya başladığı şu sıralarda en çok tercih edilen köşeli koltuklar oldu. Klasik, hantal odaların ve salonların tüm alanını kaplayan parça koltuk takımları yerini bu zarif her tarza hitap eden çeşidi bol boy boy köşe takımlarına bıraktı. İsteğe göre üzerinde değişik kumaş kaplamaları yapabildiğiniz köşe takımları oldukça fonksiyonel ve modası geçmeyen tarzı ile huzurunuza sunuluyor.

Köşe Takımları Modelleri

Köşe Takımları Modelleri

Koltuklarda kumaş seçimi çok önemlidir, leke tutmayan, silinebilen, terletmeyen ve yumuşak dokulu koltuklar tercih edilmelidir. Koltukların iskelet kısmı da sağlam ve kullanışlı olmalıdır. Bu konuda aldığınız yere mutlaka danışmalısınız aksi takdirde koltuğunuzun ömrü uzun süreli olmayacaktır.

Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları

Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları

Köşeli koltuğunuzu salonunuza ve takımınıza uygun yastık çeşitleriyle renklendirebilir değişik bir hava katabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımı

Köşe Koltuk Takımı

Salonunuzun yapısına göre düz ve oval sekilerli bulunan köşe koltuklar her mekanda farklılık yaratıyor.

En çok tercih edilen bir diğer model ise deri kaplama köşeli koltuklar. Daha çok ofis ve toplantı salonlar için tercih edilen deri zengin duruşuyla salonlarımızda da yer almaya başladı. Temizliği kolay olan deri koltuk takımlarının renkleri de mevcut. Deri kaplama ürünler genellikle pahalı olduğu için genellikle suni deri tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir