Maxi oturma grupları

Maxi oturma grupları

Ülkemizde mobilya’ sektörünün gelişimi giderek artan bir ivmeyle devam ediyor ve bu süreçte birçok farklı model piyasaya sürülürken sektördeki birçok farklı firma da kullanıcılarına daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına bir yarış içerisinde yer alıyor.

Fakat bizim size önerimiz sektörde kendisine yer edinmiş köklü firmaları tercih etmeniz yönünde olacaktır. Maxi oturma grupları da birçok firma tarafından satılabiliyor iken size güvence sunabilen ve çeşitli kampanyalar dahilide kolaylıklar sağlayan firmaları tercih etmek sizin için bir avantaj niteliğinde olacaktır.

vega oturma grubu

vega oturma grubu

Günay Mobilya, İstanbul merkezli olarak hizmet vermekte olan ve 33 yıllık bir güven dolu geçmişe sahip bir firma olarak size en temel firma önerilerimiz arasında yer alacaktır. Firmanın maxi oturma grupları sayfasını ziyaret edip, uygun fiyat aralığından faydalanabileceğiniz gibi yatak odaları ve yemek odaları için modern modelleri inceleyebilirsiniz.

hera oturma grubu

hera oturma grubu

Günay mobilyanın online internet sitesi olan mobilyasepetim.net adresinden beğendiğiniz mobilyayı satın aldığınızda size sunulacak olan avantajlardan birisi de kargo ücretinin talep edilmemesi. Çok büyük bir mobilyanın taşınma bedelinin ne kadar olabileceğini düşünecek olursak günay mobilyanın sunduğu bu kampanyadan faydalanmak gerektiğini rahatlıkla anlayabiliriz.

Ek olarak belirtmemiz gerekecek olursa, mobilyasepetim üzerinden satışa sunulan tüm koltuk takımları ve hatta tüm ürünler,3 ile 10 Yıl arası garanti ve TSE – ISO 9001 – UKAS üstün kalite belgelerine sahiptir.

luna oturma grubu

luna oturma grubu

Firma iletişim bilgileri;

İsmetpaşa Mah. Tuna Cad. No: 23 BELLONA – Günay Mobilya / İstanbul Bayrampaşa /Türkiye 34040

Tel: 0212 613 05 56 Faks: 0212 576 04 36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir