Modern koltuk dekorasyonları

Bu yaz evini yenileyecek olanlara tavsiyelerimiz var. Oturma odasında en önemli eşyalarımız koltuklarımızdır. Koltuklarımızı iyi seçmezsek bir süre sonra rahatsız oluruz ve koltuklarımızı tekrar değiştirmek isteriz. Böyle bir masrafa girmemek için size ilk başta koltuk nasıl alınır tavsiyelerimizi vereceğiz. İlk önce koltuk alırken ne istediğimizi bilmeliyiz.

koltuk dekorasyonu

koltuk dekorasyonu

Mesela evimizin oturma odası biraz dar diyelim. Siz oraya büyük bir 4lü koltuk takımı yerleştirdiğiniz de ne olacak ? Tabi ki ev daha da dar bir hal alacak. Böyle bir durumda evinize köşeli koltuk alabilirsiniz.

koltuk dekorasyonu

koltuk dekorasyonu

Hem daha estetik hem de daha geniş bir ortam sunabilirsiniz. Koltuk takımlarında en önemli etkenlerden biri konfordur. Eğer rahat bir koltuk almazsanız o size her gün ızdırap gibi gelecektir. Bu yüzden ilk önce konforu tercih edin.

modern koltuk dekorasyonu

modern koltuk dekorasyonu

Koltuk alırken dikkat edeceğiniz bir husus ise renktir. Renkleri evinize uygun tonlarda alırsanız daha iyi bir ortam sağlamış olursunuz. Ayrıca ben eski koltuk takımlarımı değiştirmek istemiyorum çok hatırası var diyorsanız da döşemeleri değiştirebilir ayaksız modele, ayak sistemi uygulayarak farklı bir koltuk oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir