Mutfak ve Banyo Cam Mozaik Tasarımları

Mufak ve banyolarda parlaklık ve hoş görünüm istiyorsanız cam mozaikler tam size göre..

Mutfak ve Banyo Cam mozaik tasarımları

Mutfak ve Banyo Cam mozaik tasarımları

Mutfakların ve banyoların her geçen gün yaşamın içine daha da fazla dahil olması, şüphesiz bu mekanların farklı estetik kaygılar ve bu kaygılara çözüm üreten sunumlarla tanışmasını da kaçınılmaz hale getiriyor.

cam mozaik mutfakGiaretta Italia’nın markası olan Cristall’O imzalı cam mozaikler de bu ayrıcalıklı çözümlerden oluşan bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Islak mekanları estetiğin alımlı dünyası ile buluşturan çalışmalar; mutfak tezgahlarının üstü veya duvarında, banyolarda, havuzlarda, wellness ve Spa’larda, buhar odalarında, termal ve Türk hamamlarında, barlar ve gece kulüplerinin iç dekorasyonunda, restaurantlarda, mağazalarda ve daha bir çok alanda özgürce kullanım alanı bulabiliyor.

Cam mozaiklerin bir araya gelmesi ile elde edilen fon, mekana göre seçilecek renk alternatifleri ile vurucu etkisini daha da artırıyor. Alışkanlıkların yeniden yaratılmasına yönelik sorular oluşturmayı başaran koleksiyonun modelleri; kimi zaman bir mutfağın ada uygulamasında, kimi zaman bir banyonun duvarlarında karşımıza çıkabiliyor.


Modellerde özellikle dikkat edilen unsurlardan biri de; uygulama aşamasında tercih edilen iç dekorasyon tarzını en üst seviyede destekleyebiliyor olmaları… Bu sayede mekanda kullanılan ve belirleyici unsur olarak öne çıkan obje ve uygulamalar, cam mozaiklerle de uyumlu bir birliktelik sergileyebiliyor.

3 comments

  • süper

  • Rıfat İBRAHİMOĞLU

    Yazacağım adrese katalog gönderirseniz sevinirim teşekkürler.

    GÜMRÜK VE MUHAFAZA BAŞMÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN

  • Karsan Cam Mozaik 1994 yılında faaliyete başlamıştır. Kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetini her zaman ilke olarak benimsemiş, memnun müşteri katılımları ile müşteri portföyünü kısa zamanda arttırmıştır. Karsan Cam Mozaik’lerinde kalite, görsellik , dayanıklılık, şık ve zarif olması kullanım alanını genişletmektedir. Karsan Cam Mozaik , dış cephelerde güzel görünümün yanı sıra ısı yalıtımı sağlayarak enerji tasarrufu bakımından uygun bir üründür. Karsan Cam Mozaik %100 camdan olup camın geri dönüşümünden imal edilmektedir. Çevre dostu bir üründür. Karsan Cam Mozaik çevreci olduğu kadar doğa şartlarına dayanıklılığı son derece yüksektir. Karsan Cam Mozaik’leri uygulama yapıldıktan sonra bakım gerektirmez, renkler solmaz ve iyi uygulandığında yapının ömrüne eşit dayanıklılığa sahiptir. Karsan Cam Mozaik ekonomik , çevreci ve kolay uygulanabilen bir üründür. Karsan Cam Mozaik , ısıyı ve soğuğu geçirmeyen rutubeti önleyici sağlam bir dış cephe kaplamasıdır. Karsan Cam Mozaik su, asit , bakteri, ısı, termal şok ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı , akım iletmeyen , yüksek ısıya dayanıklı mükemmel bir üründür. Karsan Cam Mozaik’leri bina dış cephe kaplamalarında , kolon ve sütunlarda , mutfak , banyo ve tuvaletlerde , iş yeri ve laboratuarlarda , havuz kaplamaları ve turistlik tesislerde , dekoratif ve sanatsal çalışmalarda , inşaatınızın her tür dahili ve harici kısımlarında güvenerek kullanabileceğiniz kaliteli bir üründür. Karsan Cam Mozaik’leri dış cephe , metro istasyonları , çok katlı büyük yapılar , hastaneler , insan sürkilasyonunun yoğun olduğu yerde ve hijyen gereken her yerle güvenle kullanılan bir üründür. Karsan Cam Mozaik , farklı renk ve desen seçenekleri ile dekoratif , ferah ortamlar ve hayal gücüne bağlı olarak düşünülen her şey kolayca yapılabilmektedir. Bu yüzden yapı sektöründe Karsan Cam Mozaik’lerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Karsan Cam Mozaik’leri dekoratif otel lobileri , havuzlar , aqua park ve havuzlarda tercih edilmektedir. Karsan Cam Mozaik son derece basit uygulama avantajı ile usta ve mimarlar tarafından tercih edilmektedir. Karsan Cam Mozaik’in uygulama özellikleri genel olarak şu şekildedir ;

    Karsan Cam Mozaik’leri sağlam , zarif ve dekoratif olup dış ve iç cephelerde fark yaratır. Karsan Cam Mozaik yukarıdaki özellikleri bünyesine toplayan tek üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir