Oyun Odası

Oyun diyince aklımıza ilk gelen şey çocukluğumuzdur sanırım. Eskiden oynadığımız o çocuk oyunları ne de güzeldi değil mi? Fakat artık çok daha güzel ale geldi diyebiliriz. Oyun oynamamız ve çocuklarımızın zihinsel ve bedensel gelişimi için artık oyun odaları ve oyundası dekorasyonu diye bir kavram var…

dekorasyon oyunları

dekorasyon oyunları

Anne ve babamızın aldıkları küçük oyuncak arabalar ile sokağa çıkıp arkadaşlarımız ile Araba oyunları oynardık. Ama artık büyüdük ve o güzel günler mazide kaldı. Tabi bayanlarında oynadığı kız oyunları unutuldu gitti.

dekorasyon oyun

dekorasyon oyun

Fakat şimdi de internet çağı başladı. Bu sayede bayanlar için o eski barbie oyunları ve bize çocukluğumuzu anımsatan süngerbob oyunları oldukça popüler hale geldi. Ayrıca şuan çok popüler olan bir yarışma programının oyunu da piyasada çok tutuluyor. Tabiki varmısın yokmusun adlı programdan bahsediyorum.

Ama tavsiye edilecek oyunları soracak olursanız. Bayanlar için bratz oyunları her zaman tavsiye edeceğim bir oyun türüdür. Özellikle genç kızlığa adım atan bayanlar için hem çizgi filmi hemde oyunu çok keyifli bir zaman geçirmelerini sağlayacaktır.

Onun dışında birde sue oyunları tavsiye edebilirim. Ancak bu oyunda daha çok bayanlara hitap ediyor gibi.

İşte gördüğünüz gibi artık herşeyin alternatifini internet oyunlarında bulabiliyoruz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir