Oyun Zamanı

Hepimizin bildiği çokça kullanılan bir deyim vardır. “Bir dil bir insan, iki dil iki insan”. Günümüz toplumunda yabancı dil dendiğinde akıllara gelen ilk dil sizce hangisidir? Tabii ki İngilizce…

İngilizce öğrenmek birçok insanın hayallerini süslemektedir. Bu hayal bazen bir ihtiyaçtan bazen de ilgiden kaynaklanmaktadır. İnsanlar bazen İngilizce öğrenmeye uzun yıllarını verir. Kalın kalın dil bilgisi kitapları devrilir, dilin bütün kuralları yalanıp yutulur ancak sonuçta “ben bu dili beceremiyorum” cümlesi çok sık duyulan bir cümledir.

Etrafınızdaki insanlara dikkat ettiğinizde şu cümleyi duymanız muhtemeldir; “ben İngilizce biliyorum, kurallarını çok iyi kullanıyorum ama konuşamıyorum”. Bunun sebebini hiç düşündünüz mü? Bunun sebebi dinlemeye ve konuşmaya hiç önem vermeyip, aslında gereksiz olan gramer üzerine yoğunlaşmaktır.

Yaz aylarında bulunmamız sebebiyle dilinizi geliştirmek ve pratik yapmak için bol bol vakit bulabilirsiniz. Two Player Games Oyun platformu da bu amaç için sizlere en iyisini sunabilecek bir seçenek olma özelliğini sürdürüyor.

İster çocuk ister yetişkin olun Two Player Games Oyun platformunda bulunan oyunlarla, ister çok oyunculu oyunlar (multiplayer games) isterseniz de tek başına oynayabileceğiniz (single player games) oynayabilirsiniz.

Bu oyunlarda kullanılan İngilizce kelimeleri çok ta fazla bir çaba harcamadan öğrenebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca estetiğe düşkün bir oyuncuysanız bahsettiğimiz bu platformda İngilizce estetik oyunları da hizmetinize sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir