Portmanto modelleri 2011

Portmantolar evimizde dekorasyonun önemli bir parçası olmasının yanında kullanışlı da olmalıdır. Eve girişte ilk görülen yerlerden biri olduğu ve doğası gereği biraz dağınıklık içerdiği için her zaman ilgi çeken portmantolar, kapladıkları büyük yerler nedeniyle de dekorasyonun önemli bir parçası olmayı başarmışlardır.

Portmanto modelleri 2011

Portmanto modelleri 2011

Evlerde son zamanlarda yayılan minimalist akım portmantolarımıza da el attı. Eski tip tüm ıvır zıvırı içine alan geniş portmantolar yerine tüketiciler artık daha kullanışlı ve işini yapan portmantoları tercih ediyor.

Portmantolarınız renk seçimi de başka bir önemli konu. Eskinin ahşap sarısı portmantolarının yerini bugün evinizin ana rengine uygun portmantolar almış durumda.

Aksesuar konusunda da eski tip portmantolardan çok daha kullanışlı olan yeniler, aksesuar eklentileri olarak ise ayakkabı giyme oturağı gibi yenilikler sunuyor.

Tüm bu değişime rağmen eski portmantolarından vazgeçmeyenler, sürekli artan ıvır zıvırı koyacak yer bulamayanlar da düşünülmüş.

Eski tip portmanto sever klasik tüketici için de birçok farklı portmanto tipi bulmak mümkün. Özellikle içi çok raflı portmantolar klasik sevenleri mest etmeyi başaracak cinsten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir