Pratik Dekorasyon Önerileri

Dekorasyonlarda küçük bir dokunuşla sadelik ve şıklık yaratılabilir.Yaratıcılık önemlidir.Örneğin.düz ve sade bir parçayı tatlı aksesuarlarla şık ve alımlı hale getirebiliriz.

Işık almayan evlerde koyu perdeler ,koyu mobilya ve eşyalar kullanılmamalı ve buna uygun duvar boyaları kullanılmalıdır.Duvar rengi ne olursa olsun tavanın beyaz olmasına dikkat edilmelidir.
Uçuşan renkli kumaşlar, sade uçuk renkler evinize tatlı bir atmosfer verir.

Kanepeler yerine puflar sedirler kullanılabilir.Renkli süslü yastıklarla bunlar desteklenebilir.Alanı sıkıştırmamak adına köşe mobilyaları kullanılabilir. Farklı ve cesaretli tonlar kullanmak isteniyorsa bu tek bir duvara uygulanmalıdır.Üniteler yerleştirilirken göz hizasında olmamalıdır.

Kapı yanları boş bırakılmalı ve göz hizasındaki eşyalar görüntü kirliliği yaratmamalıdır. Kahverengi tonları her evde kullanıma uygundur .

Odaların hatlarının keskinliğini birleştirir ve sade aynı zamanda oldukça şık bir görünüm verir.Klasik ve rahatlatıcıdır..Sonuç olarak birçok alternatifle ve yaratıcılığınızla evinizde büyük değişiklikler yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir