Prefabrik Ev Taşımacılığı

Türkiye’de yeni yeni uygulanmaya başlayan prefabrik yapıların taşınmasında firmamız, evden eve nakliyat sektöründeki bir firma olarak, bu teknolojiyi dileyen müşterilerine sorunsuz sunmaktadır.

Prefabrik evler yapıları gereği sabit temele sahiptirler ve özel metallerle kalıp haline getirilmiş evlerdir. Bu karmaşık yapısı ve değişik modeli söz konusu olunca, taşınma işleminin de firmamız gibi teknolojik gereçlere sahip ve deneyimli bir firma olması gerekmektedir.

prefabrik ev taşımacılığı

prefabrik ev taşımacılığı

Taşınma aşaması başvurunuzun ardından yapacağımız uzman incelemesi ile başlamaktadır. Eksperimiz, yapıyı inceleyerek ona en uygun taşıma modelini hazırlayarak size sunacaktır. Detayların ardından imzalanan sözleşme ile taşınma işleminiz resmiyete büründürülecektir.

Taşınma işlemleri şu etapları kapsamaktadır. Deneyimli personelimizce evinizin temeli dikkatli bir şekilde sökülecektir. Ardından ev, vinç yardımıyla bir bütün halinde tırın üzerine konulacaktır. Bu aşamada evin hareketinden dolayı eşyaların sallanması sorununun önüne geçmek için, kırılacak, sabitlenemeyecek eşyalarınızı ,mobilyalarınızı ayrı bir şekilde taşımaktayız. Tırın ve kamyonun nakliyesi tamamlandığında aynı gün içerisinde eviniz ve eşyalarınız belirtilen noktaya taşınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir