Rüya Konakları

Pusula inşaat firması tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Rüya Konaklarının yapımı devam etmektedir. Rüya Konakları A, B, C olmak üzere üç ayrı blok olarak tasarlanmıştır. A ve B bloklar 30 Ağustos 2012 de, C blok ise 30 Kasım 2012 de sahipler ile buluşacaktır.

Özel ısı ve ses yalıtımı ile düzenlenmiş olan Rüya Konakları, elektrik ve su kesintilerine karşı jeneratör ve su depoları ile şimdiden önlem almış durumdadır.

Rüya Konakları

Ayrıca yarı olimpik yüzme havuzu, açık ve kapalı otoparkları, toplantı salonu, sosyal yaşam alanlarıı, sığınak, basketbol sahası, tenis kortu, yürüme ve bisiklet yolları ile Rüya Konakları sakinlerinin her türlü ihtiyacı düşünülmüştür. Bunun yanı sıra 7/24 kapalı devre güvenlik kamera sistemi ile ev sahiplerinin güvenliği de unutulmamıştır.

10.000 metrekare arsaya inşa edilen Rüya Konakları 3 ayrı blokta 8 farklı konut seçeneği ile ev sahibi olmak isteyenlerin seçme şanslarını çoğaltmıştır. 36.500 TL den başlayan fiyatlar, 85.000 TL ye kadar çıkmaktadır. Ayrıca peşinat’ta 666 TL olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir