Speedy Koltuk Sarıoğlu Mobilya

Speedy koltuk 2007 yılında kurulmuş olan modern ve klasik koltuk imalatında Türkiye’de öne çıkan firmalardan biridir. Kuruluş yılına bakılınca çok yeni bir firma olarak görünsede aslında firmanın ilk kuruluş zamanı 1973 yılına dayanmaktadır.İlk imalata Sarıoğlu mobilya olarak başlayan Erkan Bey son iki senedir yurtdışınada açılarak Speedy Furniture olarak imalatına Ankara’da devam etmektedir.

Peki Speedy koltuk’ta hangi koltuk takımı alternatiflerini bulabiriz? Bu sorunuza geniş bir şekilde cevap vermek adına şimdi sizler ile Speedy Koltuk modellerini paylaşmak istiyorum.

Köşe Koltuk Takımı

Köşe Koltuk Takımı

Klasik Koltuk

Klasik Koltuk

klasik mobilya modelleri, klasik mobilya takımları, klasik mobilya mağazaları, klasik mobilyacılar, klasik mobilya ankara

klasik mobilya modelleri, takımları, mağazaları, klasik mobilyacılar, klasik mobilya ankara

Klasik Mobilya Takımları

Klasik Mobilya Takımları

Yukarıda sizinde görmüş olduğunuz gibi birbirinden farklı modern ve klasik takımların bir harmanını yapmıs olan koltuk üreticisi Speedy Koltuk gerçekten her zevk ve düşünceye hitap edebiliyor.

Ben yukarıda yer alan koltuk model resimlerinden en çok 2 adet beyaz köşe takımlarını ve siyah beyaz takımı beğendim siz ne dersiniz?

Eğer yukarıda yer alan koltuk modellerini ve daha fazla ürün alternatifini görmek isterseniz Speedy Koltuk iletişim bilgileri:

Speedy Koltuk Klasik Mobilya Ankara Mağazaları

Tel: +90 312 348 49 40
Fax: +90 312 348 41 41
Web Adresi: http://www.speedykoltuk.com

One comment

  • selam ben fransa lyon bolgesinden hazret kose,fransa ya turk koltuklarini en ucuz fiyatlarina getirmek istiyoruz arkadasimla lutfen bana biraz daha bilgi verebilirmisiniz urunleriniden saygilarimla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir