Tv Sehpa ve Duvar Üniteleri

Salonunuz ne kadar geniş bilinmez ama, size kullanışlı bir alan gerektiğinden şüphemiz yok. Özellikle çalışmayan bayanlar vakitlerinin çoğunu evlerinde geçirmektedirler. Daha çok kış aylarında evde geçirilen zaman  tüm aile bireyleri için daha fazla olmaktadır.

Tv Sehpa ve Duvar Üniteleri

Durum bu şekilde olunca televizyon izlenimi de oldukça artmaktadır. Ev ziyaretleri de sıklaşmaktadır. Salonlarınızda kuşkusuz ki televizyonun konumuna göre eşyalarınızı dizayn etmektesiniz. Bu mekana farklı bir bakış açısı kazandırmaya ne dersiniz? Nasıl mı? Tabiî ki MASKO ile.

Tv Sehpa ve Duvar Üniteleri 2011

MASKO, televizyonunuzun bulunduğu alanı canlandırarak bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Bunun yanı raflar ve dolapları sayesinde size kullanışlı bir alan da yaratmış oluyor. Masko Mobilya, Türkiye’de 450ye yakın mağazasıyla sizleri bekliyor. Masko salonlarınızda yarattığı şıklıkla çok konuşulacak.

Tv Sehpa ve Duvar Üniteleri 2011

Masko Mobilya’nın internet sitesine bakarak ve ya telefon numaralarından ulaşarak size en yakın Masko mağazasını öğrenebilir, siz de mekanlarınıza canlılık kazandırabilirsiniz.

2 comments

  • Eskiden salonlarımıza koyduğumuz büfeler vardı. Plazma tv ler çıktığından beri televizyon sehpası ile büfeler birleşti ve çok güzel modeller oluştu. Bu tv üniteleri salonlarımızda çok da güzel bir köşe oluşturuyor.

  • masko markası taşıyan tv ünitesini çok beğendim. aynısını masko da hangi mağazada bulabileceğimi yazarsanız çok sevinirim. internet üzerinden sipariş verebilirsem bunu da belirtin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir