Tv Sehpası ve Büfe Modelleri

Tv sehpa modelleri ve büfe modelleri resimleri..

Tv Sehpa Üniteleri

Tv Sehpa Üniteleri

Bir evin sahibi ile bir bütün olabilmesi, o evin içindeki dekorasyon unsurlarının kendisini yansıtıp yansıtmadığı ile de ölçülebiliyor. Yaşadığı yeri dört duvar olarak görmektense, hayatının önemli bir parçası haline getirenler, her odaya ayrı bir özenle yaklaşmayı başarabiliyor.

Yataş’ın salonlar için hazırladığı kreasyonlarında; bu özeni duyumsayan ve evine farklı tatlar katmak isteyenler hedefleniyor. Markanın Astoria adıyla mekanlara taşıdığı köşe kanepesi de bu yaklaşımın bir eseri…

Modelin abartıdan uzak, duru formu; sadeliğin ne denli vurucu olabileceğini kanıtlıyor. Model, evdeki yerleşim durumuna göre sağ ya da sol yönlü olarak üretilebiliyor. Ayaklarda kullanılan koyu ceviz ahşap, beyaz deri ile mükemmel bir uyum sergiliyor. Siyah renkteki 4 adet kırlent ile hem konfor, hem de estetik açıdan destekleniyor.

Astoria ile uyumlu üretilen Fly tekli koltuk ise bir tamamlayıcı olduğu kadar, tek başına da oldukça etkileyici bir form sunuyor. Modelde Rizmo ve Casado deri ile Next kumaşlarından tercihler yapılabiliyor.


Orson TV sehpası
Orson TV sehpası, yerden fazla yükseltilmeden tasarlanmış ve bu sayede değişik ölçülerdeki TV’lerin tümünde doğru izleme açısının bulunmasına yardımcı oluyor. Ürünün ortasındaki boşluk medya ekipmanları için yeterli bir saklama alanı sunuyor. Bu boşluğun her iki yanında yer alan ahşap kapaklı bölmeler ise TV ve bağlaşık cihazları ile ilgili eşyalar için şık bir depolama platformu oluşturuyor.

Orson büfe

Büfe Modelleri

Büfe Modelleri

Modelin geniş ve yüksek vitrini, ebatlarına karşın oldukça zarif bir duruş sergiliyor. Şeffaf cam kapaklar sayesinde, sergilenmek istenen aksesuarlar için oldukça şık bir alan elde ediliyor. Kapakların çevresini dolaşan beyaz lake konsepti tamamlarken, kapaklardan bağımsız kullanılabilen ve altta yer alan iki geniş çekmece, çok amaçlı işlevler üstlenebiliyor.

Yataş’ın salonla uyumlu ve bir bütünlük içinde düşündüğü yemek odası takımı Orson da sadeliğin gücünü arkasına alan tasarımlardan… Abanoz ve beyaz lake olarak kombine edilen kaplamalar, modelin bulunduğu mekana ferah bir atmosfer katmasına yardımcı oluyor.

Kalın panel ile estetik vurgusu daha da artırılan üründe, güçlü ayaklar üstünde yükselen dikdörtgen masa merkezi oluşturuyor. Rahat bir sofra düzeni için yeterli alanı kolayca sağlayabilen bu masa, aynı zamanda ahşabın sıcak ve samimi yönlerini de yemek saatlerine taşıyor.

Modelde geniş depolama ve sergileme alanı ile camlı vitrin, konsol, TV sehpası gibi tamamlayıcı modüller bulunuyor. Bu modüllerin her biri, duru ve yalın çizgileri ile dikkat çekici bir form sergiliyor.

Konsolun modülden bağımsız ve duvara monte edilen aynası, bir yandan uygulandığı duvarı dekorasyonun içine katarken, bir yandan da daha geniş bir algı platformu oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir