Whirlpool Buzdolapları

Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyalarından olan buzdolapları gösterdikleri gelişme açısından kullanıcıların dikkatlerini üzerlerine çekmeyi başarıyor. Firmalar bu anlamda müşterilerin beğenisi kazanmak için sürekli farklı modeller üretmektedir.

Whirlpool’da boş durmadı ve üretmiş olduğu son teknoloji buzdolabı ile kullanım alışkanlıklarını değiştirdi. Dondurucu kısmı altda soğutucu kısmı üstte bulunan kombi tipi no-frost buzdolabı ile farklılığını ortaya koyan Whirlpool, A+ enerji sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Whirlpool Buzdolabı

6. his teknolojisi ile üretilmiş olan Whirlpool buzdolapları diğer buzdolaplarına oranla 5 kat daha hızlı bir soğutma sağlayarak gıdaların ideal koşullarda saklanmasını sağlıyor. Böylece gıdalar tazeliklerini korumuş oluyor. Bunun yanı sıra herhangi bir elektrik kesintisi yaşandığında veya buzdolabının kapağı belli bir süre açık kaldığında 6. his teknolojisi devreye giriyor ve dolabın içerisindeki soğukluğu olması gereken dereceye getiriyor. Bu özelliği sayesinde rakip firmalara açıkara fark atmaktadır.

Whirlpool, buzdolaplarında olduğu gibi kurutma makinası, fırın, derin dondurucu gibi ürünlerle de kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaktadır. Vestel mağazaları aracılığı ile bu kaliteli ürünlerle buluşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir