Yemek Odası Takımları 2012

Misafirlerini eşsiz bir yemek masasında ağırlamak isteyenler için ve ailesine daha şık bir yemek ziyafeti vermek isteyenler için Çiftçioğlu Mobilya’nın yepyeni Yemek Odası Takımları kaçırılmayacak fırsatlarla satışa sunuldu.

Çiftçioğlu Mobilya, klasik yemek odası takımı anlayışı sil baştan değiştirerek yepyeni ürünlere imzasını attı. 2012 Yemek odası Takımları, alışılagelmiş yemek odası takımı alışkanlığını alt üst edecek çizgiler taşıyor. Ev hanımlarının en çok özen gösterdiği mobilya ürünleri arasında yer alan Yemek odası takımları, Çiftçioğlu mobilya tarafında da özenle yeniden tasarlandı.

Dünya mobilya modasını yakından takip eden ve yemek odası moda trendlerini titizlikle inceleyen Çiftçioğlu mobilya, göz alıcı şıklığı ve huzur veren sadeliği 2012 model yemek odası takımlarında bir araya getirdi.

Beyazın asaleti, kahverenginin ağırlığı ve lila rengin etkileyiciliği her bir yemek odası takımında ayrı yarı kullanılmış. Üstelik bu eşsiz güzellikteki yemek odası takımları Çiftçioğlu Mobilya güvencesiyle 5 yıl garantili olarak tüketiciyle buluşuyor.

Evlerin havasını bir anda değiştiren mobilya ürünlerine ve oturma gruplarına imzasını atan Çiftçioğlu Mobilya’nın yeni yemek odası takımları ev hanımlarının ve evini yenileyeceklerin şimdiden gözdesi oldu bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir