Yemek Sehpası

Sehpalar Yemek Masalarının Yerini Alıyor..

Artık alışmış olduğumuz büyük yemek masalarının yerini renkli,tekerlekli ve dekoratif orta sehpalar alıyor.Eskiden salonda ve mutfakta oldukça büyük bir yer kaplayan masalar artık sadece misafirler geldiği zaman tercih ediliyor.

Önceden sadece dekoratif amaçlı kullanılan orta sehpalar oturma gruplarıyla kombine edilmeye başlandı ve özellikle laptop kullananlar için ya da gençler için yemek masası olmaya başladı.Böylece gitgide yemek masalarının da papucu dama atılıyor.

Sehpalar Yemek Masalarının Yerini Alıyor

Sehpalar Yemek Masalarının Yerini Alıyor

Dünyanın mobilya şehri olma yolunda baya bir yol kateden Modoko,cilalı,masif ve naturel kaplamalı ve mdf lam mobilyadan üretilen orta sehpaların kiraz,meşe,venge ve bambu renk alternatifleriyle göz dolduruyor.

Bir çok özelliğe sahip olan sehpalar çekmeceli,servisli ve üstü dekoratif cam özelliklerine sahip.Boyutları ise 70×110,70×130 ve 110×110 olarak tercih ediliyor.Ayrıca zevke ve isteğe göre de orta sehpalar üretilebiliyor.Deri kaplamalı olan sehpalarda renk tercihi ise genellikle krem ve kahverengiden yana oluyor.

Oval,dikdörtgen ve kare sehpalarda çift renk seçeneğide bulunuyor.Beyazın her zaman revaçta olduğu düşünüldüğünde ,orta sehpalarda da bambu rengi ve siyahla bütünlüğü, muhteşemliği gözler önüne seriyor.

250 bin ile 500 bin arasında değişen fiyatlarla beğendiniz,evinize şıklık katan orta sehpaları Modokoda’ki tüm mağazalarda bulabilirsiniz.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir