Yıldız Yatak Odası Takımları

Yıldız Mobilya, yeni model Yatak Odası takımları ile yatak keyfini yıldızların yatak keyfine dönüştürmeye kararlı görünüyor. Birbirinden estetik ve göz alıcı model tasarımlarına imza atan Yıldız Mobilya’nın Yatak odası takımları üstelik son derece ekonomik fiyatlar ile satışa sunuluyor.

https://i2.wp.com/i.imgur.com/NrxBc.jpg?w=600

http://i.imgur.com/NrxBc.jpg

Yatak Odası Takımlarının içeriğinde gardolap, karyola, komidin ve şifonyerler yer alır. Karyola çeşitleri tek kişilik ve çift kişilik alternatiflerden oluşur. Her bir mobilya parçası farklı renk ve model seçeneklerinden oluşur. Yerden tasarruf sağlamak ve daha rahat bir kullanımı sağlamak amacıyla Yıldız Mobilya’nın yeni model gardolapları sürgülü kapaklardan üretilmiştir.

yıldız yatak odası takımı

yıldız yatak odası takımı

Daha fazla kullanım alanının sağlanması için ekstra zarflarla zenginleştirilen gardolaplar dayanıklı ahşap malzemelerden üretilmiştir. Yıldız Mobilya’nın en son Yatak Odası takımları Damla Yatak Odası Takımı ve Pırlanta Yatak Odası Takımı adlarını taşıyor. Her iki model de son derece modern çizgiler taşıyor ve özellikle yeni evli çiftlerin beğenisi kazanan tasarımlara sahip.

Yatak Odası takımlarının çok fazla saklama seçeneğine sahip olması ve oval tasarımlar içermesi daha konforlu ve tasarruflu yatak odalarına sahip olunmasını da kolaylaştıran önemli bir ayrıntıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir