2011 Amerikan Mutfakları

Gittikçe yaygınlaşan Amerikan mutfak tercihleri tasarımcıların dikkatini de bu alanda yoğunlaştırmaktadır. Özellikle 2011 için farklı tarzların ortaya atıldığı ve tasarımcıların yetenekleriyle şekillendiği bu dönemlerde, Amerikan mutfak modelleri de yaratıcılıktan nasibini almaktadır.

2011 amerikan mutfak

Ortada pişir, çaprazda ye, karşıda temizle ve sol köşeye diz!
İşte yeni Amerikan mutfak kullanımını böyle özetleyebiliriz.

Mutfağınızın bir duvarına yaslı olan mutfak dolapları, lavabo ve ocak görüntüsünden sıkıldıysanız ve yemek pişirirken, pişirilenleri yerken ve kap kacakları temizlerken ferah bir alanda olmalıyım diyorsanız bu yeni modeller tam size göre!

Mutfağın ortasında kalan yemek masası, lavabo ve ocak, duvarlarda yerini alan dolaplar ve ankastre fırın, tepeden ortaya inen sessiz bir davlumbaz ile adeta bir tasarım harikası olmuş 2011 amerikan mutfak modelleri.

Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak Modelleri

Masanın hemen yanında yer verilmiş olan ufak dolap ve çekmecelere günlük kullanımda sık sık kullandığınız malzemelerinizi yerleştirdikten sonra, ocak başına geçip yemek pişirirken son derece ferah bir ortamda olmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak Modelleri

Böylelikle mutfak balkonunda sakladığınız yiyecek ve malzemeler için de mutfağın içinde duvara yapışık halde geniş bir saklama alanı bulabilir, mutfağınızı yalnızca kahve keyfiniz için değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir