Ankastre Fırın Önerileri

Ankastre Fırınlar

Ankastre fırınlar son yıllarda teknolojinin gelişmesi ise evlerimizde yer bulmaya başlayan fırınlardır. Dekorasyonun önem kazandığı son dönemlerde gerek şıklıkları, gerek yer tasarrufları , gerek uyumlu ve rahat kullanımları ile ankastre fırınlar diğer fırınlara göre bir adım öne çıkıyor.

Ankastre Fırınlar

Ankastre Fırınlar

Parmak izi tutmayan ankastre fırınlar bu özellikleri ile de kadınların vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarıyor. Tüketiciler açısından iç taraftaki camın çıkabilmesi önemli özelliklerden biri olarak göze çarpıyor.

Bu hem temizlik açısından dikkate değer bir gelişme , hem de hazırladıkları yemekler pişerken seyretmek çoğu insan için büyük bir zevk. Ankastre fırınlarda iç yapının emaye olması da temizlik açısında büyük kolaylık sağlıyor.

Ankastre Fırın Resimleri

Ankastre Fırın Resimleri

Ankastre fırınlarda genelde derin tepsi ve sığ tepsi denen iki çeşit tepsi bulunuyor. Bu tepsiler fırınlarda malzemenin altını ve üstünü aynı oranda pişirmek isteyen kadınların büyük yardımcısı olarak dikkat çekiyor.

2011 Ankastre Fırınlar

2011 Ankastre Fırınlar

Son yıllarda ankastre fırınlara gelen en önemli özelliklerden biri de geri sayım sayacı. Her yemeğe göre özel programlara yapılabilen ankastre fırınlar , size yemeğin pişmesi için kalan zamanı gösterirken , süre bittiğine uyararak da yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir