Ankastre Mutfak Merkezi

Ankastre ürünler satan merkez artık Türkiye’dede bulunmaktadır..

Ankastre Mutfak

Ankastre Mutfaklar

Gelişmiş ülkelerde solo eşyaların önüne geçerek pazarın önemli bir bölümünü alan ankastreler, gün geçtikçe yeni bir teknolojiyi daha bünyelerine katıyor.
Bu önemli alanda, birbirinden güçlü markalar da liderliği almak, müşterilerine en iyiyi sunmak için büyük bir yarış içerisinde…

Her alanda bu rekabeti sürdüren ankastre markaları, Türkiye’de tek bir noktada güçlerini birleştiriyor. Bu nokta Artinox Center… Bir başka deyişle ankastrelerin bir arada sergilendiği büyük bir üs…

Artinox Center; eviniz için seçeceğiniz ankastreler konusunda, sizi mağaza mağaza gezmekten kurtaran ve dünyanın önde gelen markalarının modellerini bir arada sunan bir uzmanlık merkezi…

Evde ihtiyaç duyulabilecek tüm ankastre ürünlerin marka, model zenginliği içinde bulunabileceği bu merkez; uzman personeli ile ürünler hakkında her soruya detaylı yanıt üretebilen bir danışma noktası görevi de üstleniyor.

Birbirleri ile kıyasıya rekabet halindeki markaların ürünlerini tek bir çatı altında toplamayı başaran Artinox’ta şu markalara ulaşmak mümkün oluyor: Siemens, Whirlpool, Teka, Bosch, Vestel, Franke, General Electric, Ariston, Amana, Electrolux AEG, Zanussi ve Kuppersbusch… Beğeniye sunulan ankastre ürünler ise fırın, mikrodalga, bulaşık makinesi, ocak, buzdolabı, şarap dolabı, davlumbaz, çamaşır makinesi, eviye ve armatürler… 600’den fazla ürünün sergilendiği Artinox Ankastre Merkezi, Avrupa’daki benzerlerinden bile daha ileri bir sunum ve hizmet anlayışını da müşterileri ile paylaşmayı unutmuyor.

İstanbul’da ünlü Bağdat Caddesi’nin Kızıltoprak ayağında bulunan merkez; 500 metrekarelik 2 katlı geniş bir showroom olarak karşımıza çıkıyor.

Teknik donanımlı personel, müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarını anlamaya çalışmak için uğraş veriyor. Bu sayede evine ankastre ürün alacaklara tasarım, özellik ve fiyat alternatiflerini bir arada sunabiliyor, hem zaman hem de bütçe konusunda en doğru sonuca ulaşmaları konusunda danışmanlık hizmeti verebiliyorlar.

Artinox Center sunumlarını; ankastre cihazların gerek fonksiyonel özelliklerini, gerekse kendi içlerindeki harmoniyi göz önüne alarak ve aile mantığında birleştirerek gerçekleştiriyor.

Mutfaklarda bugüne dek sadece mutfak mobilyaları ile sağlanmaya çalışılan uyum; ilk kez yüksek teknoloji ürünü ve dünyanın önde gelen ankastre markaları buluşturularak yakalanıyor.

Kuruluş müşterilerine, özel cafe-barında sıcacık kahve sohbetleri ve tüm markaların özelliklerini bilen, müşteri memnuniyeti odaklı deneyimli personeli eşliğinde bu hizmetleri sunuyor. Merkez içinde gerçekleştirilen kampanyalar, kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmayı kolaylaştırıyor. Özel otopark ve Vale hizmeti ile trafik ve park sorunu yaşanmayan merkezde, mimarların da müşterilerini ağırlayarak keyifli bir ortamda sunum yapabileceği teknik donanımlı bir toplantı odası bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir