Blanco Mutfak Eviye Tasarımları

Yemek ve salata malzemelerinin temas ettiği, çocuğunuzun elindeki kurabiyeyi bırakıp gittiği eviyeler; mutfağın en fazla hijyenik tutulması gereken yerlerinden… Bu önemli üniteyi dünya standartlarında bir üretim anlayışı ile mekanlara ulaştıran BLANCO; farklı beğenilere ve amaçlara yönelik tasarımları ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Eviye Tasarımı

Eviye Tasarımı

BLANCO ürün gamı içinde yer alan Paslanmaz Çelik eviyeler, sınırsız bir kullanım özgürlüğü sunmayı hedefliyor. Diğer materyallere oranla her mutfağa kolayca uygulanabilen bu ürünlerin her dönem geçerli ve estetik özelliği paslanmaması… Gıdalar için hijyenik olması ve kolay temizlenebilir bir yapı sergilemesi, bakım kolaylığı da paslanmaz çelik eviyelerin önemli avantajları arasında…

Temizlik ve kullanım kolaylığı açısından da tatminkar bir çizgi sergileyen bu ürünlerin yüzeyindeki kirler su ve deterjan uygulaması ile rahatlıkla giderilebiliyor. Gerek kullanımda ve gerekse temizlik sonrasında yüzeyinin kurulanması sayesinde, normal lekelere ve kireçli suların damlamalar şeklinde kireç izi bırakmaları gibi durumlara karşı korumak mümkün oluyor. Kireç lekelerine karşı ılık su-sirke karışımı kullanılırsa, kolay temizlik sağlanabiliyor.

BLANCO’nun geniş paslanmaz çelik eviye koleksiyonunda uygulanan ChromoDur Paslanmaz Çelik; patentli bir yenilik olarak lanse ediliyor. Paslanmaz Çeliğin üzerine sert krom tabakası uygulaması sonucu; çizilmeye karşı son derece dayanıklı, kir ve leke tutmama özelliğine sahip bir materyal elde ediliyor. Ürünleri sadece yıkama ve kurulama bezi ile silmek yeterli oluyor.

Silgranit – Form ve fonksiyonelliğin mükemmel birleşimi

Markanın eviyeler için paslanmaz çelik dışında da çözüm önerileri bulunuyor. Bunlardan biri olan Silgranit; form ve fonksiyonelliğin mükemmel birleşimlerinden birini gözler önüne seriyor. Doğal granit kayacının hammaddelerinin kullanıldığı Silgranit; çizilmeye ve kimyasal etkilere karşı son derece dayanıklı, sert bir malzeme… Bileşimindeki kaliteli akrilik, ürünün aynı formunu ömür boyu korumasında ve yüzeyinin su geçirmezliğinde önemli rol taşıyor.

Ayrıca geniş renk seçenekleri sunması, sıcak ve doğal görünümü, çizilmelere karşı sert kaya gibi direnç gösterebilmesi, +280°’ye kadar sıcaklığa dayanıklılık sergilemesi, gıdalar açısından hijyenik olması, lekelere ve asitlere karşı son derece dayanıklı bir form sunması, doğrudan güneş ışığı altında bile renk solmama özelliği sergilemesi ve özel yüzeyi sayesinde kolay bakım ve temizlik avantajı getirmesi de Silgranit’in önemli artıları arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir