Borcam modelleri

Artık her eve giren ve bir klasik olan borcamlar , hayatımıza kattığı kolaylık ile tüm sofralarda hazırlıktan servise , pişirmeden soğutmaya yemeğin tüm evrelerinde kullanılıyor.

Ailelerin buluştuğu , hoş sohbetin eksik olmadığı sofralarınızda borcam ın yeri bir başkadır. Misafirlerinize özel özene bezene hazırladığınız yemeklerin gizli kahramanı her zaman borcamlar olmuştur.Rengarenk salataların servisinde , mis gibi zeytinyağlıların fırına verilmesinde tüm kadınlar borcama güvenir.

borcam modelleri

borcam modelleri

Görünüm olarak da şıklığını her zaman koruyan borcamlar ,yemeklerinizin fırından çıktığı gibi başka bir kaba aktarılmadan misafirinizin önüne çıkmasına yardımcı olur.

Paşabahçe firması ile bütünleşen borcamlar , farklı şekil ve boydaki seçenekleri ile tüm sofraların vazgeçilmezidir.İster fırında , ister mikrodalga fırında ,isterseniz elektrikli ocaklar üzerinde kullanabileceğiniz renk renk borcamlar yeni çıkan alev dağıtıcı aparat sayesinde artık gazlı ocaklar üzerinde de kullanılıyor.

borcam modelleri 2011

borcam modelleri 2011

Kadınların büyük yardımcısı borcamların artık gazlı ocaklarda da kullanılabilmesinin büyük bir devrim olduğunu söyleyen firma yetkilileri , uzun süren arge çalışması sonucunda üretilen alev dağıtıcı aparatın güvenle kullanılabileceğini bildirdiler.

One comment

  • Borcamlarımı genelde fırın yemekleri yapacağım zaman kullanıyorum. bilhassa karnıyarık, biber dolma yapıp fırında pişirdiğimde çok lezzetli oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir