Cam Mutfak Tezgahları

Camdan Mutfak Tezgahları

Cam , yüzyıllardır kullanılan , sağlık ve şeffaflığı simgeleyen bir üründür.

Camın modern dünyada kullanım yeri ise daha çok aynalardır. Kırılma ve kesme özelliği yüksek olan cam , bu nedenle çok kullanılan ürünlere girmeyi başaramamıştır. Ancak günümüzde teknolojinin ilerlemesi cam için de farklı kapılar açılmasına neden olmuştur.

Cam Mutfak Tezgahları

Cam Mutfak Tezgahları

Temperli cam gibi kırılıp kesmeyen, kırıldığında tuz buz olan camlar artık sıklıkla tercih edilmektedir. Dekorasyon uzmanlarının camın aydınlığına sarılması 90 ların ortasına rastlar. Daha önce ev dekorasyonlarında görülmeyen dekoratif cam duvarlar, cam tezgâhlar ve cam masalar bu tarihten sonra evlere girmeye başlamıştır.

Cam Mutfak Tezgahları Ve Resimleri

Cam Mutfak Tezgahları Ve Resimleri

Cam, genelde evlere aydınlık ve ışıltı katması için kullanılmaktadır. Bugün mutfaklarda cam tezgahların kullanımının arttığı görülmüştür. Cam aynı zamanda çabuk kirlenen ve kiri gösteren bir üründür. Bu yüzden henüz kadınların ilk tercihi olmayı başaramamıştır.

2011 Cam Mutfak Tezgahları

2011 Cam Mutfak Tezgahları

Fakat teknoloji ilerledikçe uzmanlar buna da çözüm bulmaya başlamışlardır. Çabuk ve rahat silinen camlar bugün eski cam kütlelerin yerini almıştır. Bilim adamları ayrıca kirlenmeyen cam üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir