Dar Mutfak Modelleri

Dar mutfak dekorasyonu ve dar mutfak modelleri

Günümüzde çoğu bayan mutfağının dar olmasından yakınır.Tava,tencere,demlik,çaydanlık,tabak gibi mutfak araç ve gereçlerine yeterlice yer ayaramadığından yakınır.Ama çok şükür ki günümüzde kullanıma en çok yararı olan dolaplar piyasaya çıkmıştır.Bu dolaplar kadınlarımızın işine çok yarar ve mutfaktaki işlerini düzenli ve tertipli yapmalarını sağlarlar.Mutfakta düzen nasıl olmalı?Diye merak ediyorsanız işte cevabı… Dar mutfak dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler, küçük mutfak dekorasyonu yapılırken uyulması gerekenler.

Küçük Mutfak Dekorasyonu

Mutfağınızın yiyecek deposu olan kilerinizi yakın bir tarafa taşıyın.Böylelikle hanımlar yemek yaparken alması gereken malzemeye daha kolay ve düzenli bir şekilde alır.Bu kilerlerin rafları kolay açılıp kapanabilen türlerdendir.Yemek yapan kadın elleri doluyken bile bu rafların kapaklarını kolayca kapatabilirler.

Dar Mutfak Dekorasyonu ve Modelleri

Dar Mutfak Dekorasyonu ve Modelleri

Yaptırdığınız dolapları yukarı monte ettirin.Ulaşımı zor olsada bile kullanmadığınız bir çok eşyayı oraya bırakabilirsiniz.Mesela mantık yürüterek ulaşımı kolay olan raflara uzun süre kullanmadığınız eşyaları yerleştirmeyiniz.

Dar Mutfaklar İçin Masa

Dar Mutfaklar İçin Masa

Modaya uygun estetik tasarım önerilerimizle günlük yaşamınızda hayatınızı kolaylaştıracak, küçük mutfaklarınıza renk getirecek ve mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak öneriler verdik. Modayla kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir