Eski Mutfaklara Özel Makyaj Önerileri

Mutfak alanları kadınlar gün boyunca en çok zamanları geçirdiği alanlardan bir tanesi diyebiliriz aslında. Özellikle çekirdek aile olmayan ailelerde hanımlar gün boyunca mutfakta gerçekten çok uzun zaman geçirmek zorunda kalabiliyorlar. Durum böyle olunca mutfak dekorasyonu konusunda hanımların farklı bir özen göstermesi doğal karşılanabiliyor. Biz de bu yazımızda sizler için eski mutfaklara özel makyaj ipuçları vereceğiz.

eski mutfaklarda dekorasyon yenilikleri

eski mutfaklarda dekorasyon yenilikleri

Öncelikle mutfakta zaman geçirebilmeniz için mekan enerjisini artırma yoluna gitmeli ve duvar dekorasyonu konusunda bir farklılık yaratmalısınız. Yeni moda trendi haline gelen duvar sticker uygulamarını tercih edebileceğiniz gibi, duvarınızı üst enerji seviyesine sahip kırmızı renge de boyayabilirsiniz.

eski mutfaklarda dekorasyon önerileri

eski mutfaklarda dekorasyon önerileri

Mutfak alanlarımız eskiden sadece yemek pişirmek için kullanılıyor olsa da günümüz iç mimari anlayışında oturma odası ile birlikte de düşünülebiliyor. Bu yüzden kendinizi mutfakta sadece yemek yapmak zorunda hissetmemek adına mutfağınızda bir raf oluşturun ve burada beğendiğiniz kitapları arşivleyin. Böylece mekana farklı bir hava katmış olacaksınız.

Eğer yeterli bir alana sahipseniz üst davlumbaz sistemlerini tercih etmeli ve tencere tava materyallerinizi üst kısma asmalısınız. Bu sizin gerçek bir aşçı olduğunu gösterecek ve mekanın enerjisine farklı bir enerji katacaktır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir