Eurodecor Mutfak

Bu konumuzda eurodecor mutfak ve eurodecor mutfak fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz..

Eurodecor Mutfak Fiyatları

Eurodecor Mutfak Fiyatları

Eurodecor’un Cressida modeli; parlak laminat malzeme ve ahşap dokunun bir araya gelmesi ile hayat bulmuş. Tek dokunuşla açılan kapaklar ve zarif kulplar, minimalizmi karakterize ediyor. Farklı renk seçenekleri sunan tasarımda; değişik ölçülerdeki ışıklı raflar ile tezgah aydınlatması sağlanıyor.

Çekmece içlerindeki ahşap çatal kaşıklık, baharat ve gereç gözlerinde; arananların anında bulunması için özenli bir konumlandırmaya yer verilmiş. İç dizaynın bu titiz tarzı, kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu gözler açıldığında hoş bir sürpriz karşılıyor kullanıcıyı ve limon aromalı koku mekanı dolduruyor.

Ocak altındaki derin sürgünün üst kısmı pişirmeye hizmet eden çatal -kaşık gözü ve bıçaklık çekmecesi olarak düzenlenirken, altta kalan bölüm elektrikli ev aletleri gözü olarak dizayn edilmiş. Mutfakta kesintisiz görsel bütünlük isteyenler için, ankastre cihazlar ideal bir form sunuyor. Bu cihazlar, havalandırma tekniğine göre imal edilen özel boy dolap modüllerinin içinde saklanarak, genel konseptin akışı sürdürülüyor.

Eurodecor Mutfak fiyatları ortalama 5-30bin TL aralığındadır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir