Fonksiyonel Mutfaklar

Evlerimizin son yıllardaki en fonksiyonel odalarından biri mutfaklar… Hemen her gün bu alana yönelik yeni bir gelişmeyi, yeni bir tasarımı gözlemlemek mümkün oluyor.

Fonksiyonel Mutfaklar

Fonksiyonel Mutfaklar

Mutfaklar için sürekli ürün geliştiren markalardan biri de Arçelik Mutfak… Kuruluşun mutfak mobilyası koleksiyonu, modern ve dinamik bir yaşamın izlerini bu mekana taşırken, aynı zamanda mutfakları evin en kullanışlı yerlerinden biri haline getirmeyi de hedefliyor.

Arçelik Mutfak koleksiyonunda dikkat çeken çalışmalardan biri kuşkusuz Chicago… Modelde parlak gri ve mor kapaklar, cam duvar panellerin yansıması ile birleştiriliyor. Bazalarda kullanılan ışıklar ve chrom kaplama kulplar, yaşam enerjisini yansıtıyor. Masa üstünde oluşturulan kitaplık ünitesi ise artık mutfağınızın da yaşam alanına dahil edildiğinin kanıtlarından biri… Özellikle pratik ünitelerle donatılmış olan tasarımın parlak yüzeyi, darbelere karşı dayanıklılığı ve kolay temizlenmesi de dikkat çekiyor.

Markanın güçlü çalışmalarından biri de Montreal adını taşıyor. Pırıl pırıl beyaz ön yüzler ve yüksek yan çerçeveli oldukça geniş çekmece çözümleri, modelin ilk göze çarpan özellikleri… Dolapların üst tarafında ve dolap altlarında kullanılan spot sistemi, mutfağın renklerine canlılık katıyor. Uygulamanın bütününde kullanılan Chromline paketi, iç mekanizmalarınızın kapak ve kulp alternatifleriyle uyumunu sağlıyor. Üründe yer alan akıllı tasarım çekmeceler, kaşıklık ve tabaklık üniteleri ile zenginleştirilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir