Intema Mutfak Modelleri

Bu konumuzda intema mutfak modelleri hakkında bilgiler vereceğiz..

intema mutfak modelleri

intema mutfak modelleri

Mutfaklar, günümüzde evin etkin odalarından biri haline geldi. Evde geçen zamanın önemli bir bölümünün yaşandığı bu mekan, zorunlu işlerin yapıldığı bir yer olmaktan çıktığından ve bir yaşam merkezi haline geldiğinden bu yana, tasarımın tüm artılarını da kullanmaya başladı. Intema’nın şık çalışması Elegance da mutfakların ayrıcalıklı bir konuma ulaşmasını sağlayan tasarımlardan biri olarak belirginleşiyor.

intema mutfak fiyatları

intema mutfak fiyatları

İntema Mutfak; özel ışıltılı renklerin yer aldığı Elegance serisinde, etkileyici ışık oyunları yaratıyor. Alüminyum ve camın bir arada kullanıldığı Elegance’ın pırıltılı yansımaları, bu mekanı adeta büyülü bir atmosfer ile buluşturuyor. Altın tozu, bej, rosso vio, toz pembe ve crystal renk seçenekleriyle sunulan Elegance serisi, parlak bir dönemin başlangıcını da müjdeliyor.

Modelin görsel etkilerini maksimum seviyeye çeken bu ışıltı, genel form ile de destekleniyor. Modern ve sade bir çizgide şekillendirilen genel konsept, farklı mutfak ölçülerinde kullanılabilecek bir tercih genişliğini de beraberinde getiriyor.

Cam dolap kapaklarında yakalanan yansımalar, mutfağın daha da geniş algılanmasını sağlıyor. Ahşap kapaklar ise şıklığın daha da artması için tercih edilmiş. Zarif bir uyum sergileyen bu karma, mutfakta geçen zamandan alınacak keyfi de artırıyor.

İşlevsel ve ergonomik yapısı ile de kullanımı kolaylaştıran Elegance; şaşırtıcı detayları, eğlenceli bölmeleri, rahatlatan fonksiyonları ve ankastreler için oluşturulabilen alanları ile kullanıcısını her alanda rahatlatan bir formda yapılandırılıyor. Bu ayrıcalıklı modeli hayata geçiren İntema Mutfak, Türkiye genelinde 42 satış noktasında hizmet veriyor. Markanın uzman kadrosu; satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra satış sonrası montaj ve servis hizmetleri de sunuyor.

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir