İntema Mutfak

Bu konumuzda intema mutfak özelliklerini sunup örnekler sunacağız..

intema mutfak modelleri

intema mutfak modelleri

Mutfağınız için bir yaşam alanı olarak düşünüyorsanız, burada ne denli rahat ettiğinizi gözden geçirmenizde fayda var. İntema koleksiyonlarında yer alan modeller, sadece birkaç dolap kapağı ya da çekmece olarak değil, kullanıcısına alan yaratan ve içine çeken tasarım detayları ile öne çıkıyor.

Mutfakları, günlük hayatın içine ve çoğu zaman da tam merkezine yerleştiren dizaynları ile dikkatleri üzerinde toplayan İntema; günümüz modern yaşamının gerekleri üzerine kurgulanmış bir yapıda tasarımlar geliştiriyor.

Modellerde mekanın genişliğine uygun çözümler üretilebiliyor olması, kişisel beğenilerin sürekli olarak karşılanabilir halde olmasını sağlıyor. Bu alanda sınırsız sunumlar yaparak, her ebatta mutfağa adapte edilebilen çalışmalar; parlak ve mat lake gruplarında yüzlerce renk seçeneğini de beraberinde getiriyor. Markaya özel hazırlanan 550 renklik lake kartelası; kendi dünyasını en iyi şekilde yansıtan mutfağı yaratma ve doğanın tüm tonlarını mutfağına taşıma isteğinde olanlara oldukça tatminkar çözümler getiriyor. Tam ve yarım ada uygulamaları, fonksiyonel bölmeler, özel aparatlar, ergonomik formlar ve titizlikle tasarlanan aydınlatma seçenekleri; İntema’nın estetik anlayışını da içine alarak, beğenilen ve arzu edilen mutfaklara dönüşüyor. İntema Mutfak, Türkiye genelindeki 42 satış noktasında; satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra, satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini de sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir