İstikbal Mutfak Modelleri

Kullanımı kolay ve büyüleyici dizaynıyla mutfakları evin en çok sevilen bölümü yapmayı planlayan istikbal regina, yepyeni imkanlarıyla baharı müjdeliyor..

İstikbal Mutfak Modelleri

İstikbal Mutfak Modelleri

İstikbal Regina, Karat mutfakları Dominox Ankastre yide içeren fiyatı ikibin dokuztüzdoksandokuz liradan ve Arte Mutfakları ise 4.000 TL’den müşterilere uygun fiyat ve ödeme alternatifleriyle tüketicilere sunuluyor.

Mobilya sektörünün en büyük firmalar arasında yer alan İstikbal, Regina ile her evin mutfağında olmayı başarıyor. Regina, ‘Evinde mutfağı çok amaçlı kullanmak ’ isteyenlere İtalyan estetiği ve İstikbal kalitesini çok uygun ücretlerle satışa çıkarıyor.

İki ay sürecek olan indirim kampanyasında , tasarımıyla göz kamaştıran ve kulalnışlılığı ağır basan Karat Mutfak 3.000 TL’den, Arte Mutfak 4.000 TL’den müşterilere ulaştırılıyor. Davlumbaz, Ocak, Fırın, Evye ve Armatür gibi tüm ankastre ürünlerini de kampanya içerisinde sergileyen Regina, Axess Kartı bulunanlara iki ay ertelemeli oniki aya kadar taksitlendirme olanağıyla tüketiciye ödeme koalylığı sağlıyor.

İstikbal Regina ayrıca gösterişli ve rahat tasarımlarıyla müşteriler bedava dizyn ve kurulum hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. Evin buluşma noktası anlayışıyla oluşturulan İstikbal Regina mutfaklar işi keyfe dönüştürmek sizin elinizde.

İstikbalin uygun fiyat avantajlarıyla mutfağını keyifli bir mekana dönüştürmek isteyenler istikbal mağazalarına uğramaları yeterlidir.

Mutfak Modelleri

İstikbal Mutfak Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir