Kale Seramik Mutfak Tasarımı

Oldukça geniş bir kullanım alanı sunan, buna karşın çok büyük bir mutfak metrekaresine gereksinim duymayan Orris; KalePlus’ın şık tasarımları arasında öne çıkanlardan biri…

Kale Seramik Mutfak Tasarımı

Kale Seramik Mutfak Tasarımı

Markanın mutfak tasarımlarında kullanım kolaylığı, özgün seçenekler oluşturma becerisi gibi kavramları temel olarak kullandığı göz önüne alınırsa, Orris’in fonksiyonel yapısı biraz daha belirgin hale geliyor.

Modelde kesintisiz bir bütünlük yaratılması için; tüm modüllerin kapaklarında aynı kaplamaya ve renge yer verilmiş. Bu sayede mutfağın daha geniş algılanması sağlanmış. Bu kaplamaların aynı zamanda çok farklı bir özelliği bulunuyor.

Dünyada ilk defa Kaleseramik tarafından üretilen ve 1 m. eninde, 3 m. boyunda ve 3 mm. inceliğindeki Kalesinterflex seramik, Orris’in mutfak dolaplarındaki kapaklara taşınmış. Kalesinterflex’in kapaklara uygulanması ile elde edilen çarpıcı görünüm; alışılmışın ötesinde bir görsel etkiyi de beraberinde getiriyor.

Kumlamalı ve düz alüminyum çerçeveli kapak alternatiflerinin, çok özel renk seçenekleriyle sunulduğu Orris, sade formu ile her eve uyum sağlayabilecek bir tasarım alt yapısı da sergiliyor. Üründe yer alan çekmeceli ve kapaklı depolama alanları; kullanım amaçlarına ve ihtiyaçlarına göre farklı gereksinimlere yanıt üretebiliyor. Kalesinterflex kapaklar ile daha cazibeli bir görsel etki yakalayan ankastre cihazlar, fonksiyonel bir mutfağın tamamlayıcısı olduğu kadar, estetik açıdan da artı bir rol üstlenmiş oluyor.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir