Karaca Mutfak Çeyiz Setleri

26 Parçadan oluşan bu set, kalın gövdesi ve ısıyı eşit, hızlı , paslanmaz , çizilmez, leke tutmaz, son derece dayanıklı olma özelliği ile kadınların beğenisine sunuluyor.

Karaca Çeyiz Seti Kampanyası

Karaca Çeyiz Seti Kampanyası

Set alımlarında özellikle renkler dikakt çekiyor. Tencere konusunda ergonomik kapaklar ile kullanım kolay olduğundan daha çok tercih sebebi oluyor.

Bu Trend çeyiz seti türkiyenin her yerinde 825 YTL’ den satışa sunuluyor, üstelik 10 taksit avantajı ile alıcılarına yardımcı oluyor.

Geleneksel türk mptiflerine sahip olan Karaca ürünleri, mutfak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ergonomik yapıda üretiliyor.

Türk tasarımcılar tarafından dizyn edilen ürünler, sizlere kaliteyi ve sağlamlığını temsil ediyor.

Karaca koleksiyonunda yer alan Trend Çeyiz Seti, 26 adet parçadan oluşuyor. Ürünlerin kalitesi son derece yüksek olduğundan yüksek veril alınıyor, kullanımını arttırıyor.

Karaca Çeyiz Tencere Seti

Karaca Çeyiz Tencere Seti

4 comments

  • ben karaca ceyiz setini kampanyasindaki ürünleri almak istiyorum, acaba almak icin size nasil ulasabilirim

  • merhaba ben kezban ben sızden tencere setı almıstım ama 2 tanesının kapağı kırıldı ben bunları nasıl temın edebılırım bana yardımcı olursanız sevınırım tesekkürler şimdiden

  • merhaba karacadan 26 parça tencere çeyiz seti alınmıs rengı mor ıstenmıs ama yesıl gelmıs 8 veya 9 sene once alınmıs. aılem karaca aılesıne guvenınden dolayı tencerelere bakma geregı duymamıs ben dun aksam baktıgımda kapak renklerının yesıl oldugunu fark ettım 1 ay sonra ceyız gıdıcek ve ben bu kulpların degıstırılmesını talep edıyorum. yardımcı olursanız sevınırım tesekkur ederım.

  • Ben Karaca’nın bu kampanyalı çeyiz setini almak istiyorum. 994 TL olan kampanya için nasıl ulaşabiliriz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir