Karaca (KRC) firması yeni ve trend bir ürün olan kare yemek takımı modeli ile yine farklı bir konsept bizlere sunuyor. Bu karaca yemek takımı modelleri 84 parça porselenler, tencereler, çatal, kaşık, bıçak başta olmak üzere çok sayıda mutfak ürününden oluşmaktadır.

Karaca kare yemek takımı modelleri içerisinde bulunan koleksiyonun seksendört adetlik porselen yemek takımı minimal ve şık çizgileri ile iştah açıcı ve güzel yemeklerin baş tacı oluyor.. %100 limonge ile birlikte porselenden üretilmekte olan karaca yemek takımı kare modelleri ülkemiz genelinde KRC mağazalarından alınabiliyor..

Karaca (KRC) bünyesinde bulunan kare yemek takımı koleksiyonu güzel sofralar için en iyi özellikler düşünülerek tasarlanmıştır. 84 parça porselen yemek takımı çeyiz hazırlayan genç bayanlar içinde ideal yemek takımı koleksiyonu olabilir ve yeni evliler sofralarını süsleyebilir..

Bayanların mutfak yemek odası takımı ve çeyizlerinde mutlaka olması gereken yemek takımı modelleri konusunda Karaca marka yemek takımı modelleri yerini almış bulunuyor. Ortalama 500 TL olarak satışa çıkarılan karaca kare yemek takımları şık ve zerafet yanında dayanıklılığı ilede yüzleri güldürüyor.. KRC yemek takımları kalitesi ile uzun yıllar kullanılabildiği gibi uygun fiyatıylada tüketicilere hitap etmektedir..

KRC’nin kare yemek takımı modelleri ve diğer farklı yemek takımı modelleri için ülkemiz genelinde bini aşkın yetkili mağaza ve züccaciyelerde ayrıca alışveriş merkezlerinde ulaşmanız mümkündür..
Karaca yemek takımları resmi sitesi: www.krc.com.tr

Karaca Yemek Takımı Modelleri ve Karaca Yemek Takımı Resimleri:

Kare Yemek Takımı Resimleri

Kare Yemek Takımı Resimleri

Kare Yemek Takımı Modelleri

Kare Yemek Takımı Modelleri

Karaca yemek takımı modelleri

Karaca yemek takımı modelleri

Karaca çatal kaşık bıçak setleri

Karaca çatal kaşık bıçak setleri