Mutfağınıza Tarz Katın

Mutfağınızda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Mutfağınızın size göre ufak olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman yazımızı okumalı ve önerilerimizi uygulamalısınız. Bu öneriler sonucunda hem mutfağınızda alan kazanmış olacaksınız hem de değişik bir tarz yaratma imkânı elde edeceksiniz.

Klasik mutfak tasarımı istiyor iseniz kullanacağını objelerin boyalı ahşap dolaplar veya natürel cilalı ahşap ürünler kullanmanız gerekmektedir. Bu ürünler mutfağınıza klasik bir hava katacaktır, dolap kulplarında ise pirinç tutacakları tercih etmeniz hoş bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.

mutfağınıza tarz katın

mutfağınıza tarz katın

Modern bir mutfak istiyor iseniz renk seçimine çok dikkat etmelisiniz. Modern tarzda mutfaklarınızda ahşap kullanmak istiyor iseniz kullanacağınız cihazların çelik görünümlü olmasına ve tezgâhınızın granit olmasına dikkat etmelisiniz.
Mutfaklarınızda yer kazanmak için ise:

mutfağınıza tarz katın

mutfağınıza tarz katın

– Lavaboların altına yaptıracağınız kaydırmalı çöp kovaları alandan kazanmanıza yardımcı olacaktır.
– Tezgâh üzerinde kullanmak için seçeceğiniz panjurlu dolap modelleri hem hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olur hem de kahve, çay veya baharatlık gibi objeleri içerisinde muhafaza etmenize yardımcı olur.

– Köşelerde bulunan dolaplarınızın içerisine mutlaka döner raflar monte ettirmelisiniz.
– Kapaktan sürgülü dolaplar kuru bakliyatlarınızı saklamak için oldukça idealdir ve yer kaplama konusunda da size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir