Bildiğiniz üzere son zamanlarda banyolarda seramik kullanımı çok fazla yaygınlaştı.Bu nedenlede seramikler artık bir trend haline geldi.Seramiğe duyulan bu ilgi sayesinde ürünler çeşitlilk gösteriyor ve iyicenede yayagınlaşabiliyor.

Bu nedenlede 1-5 Nisan tarihleri arasında TÜYAP’ta bir Unicera fuarı açılıyor.Bu fuarda mekanik bamnyo ürüleri seramik banyo modelleri gibi çeşitli ürünler sergileniyor.

banyo fuarı

banyo fuarı

İnsanlar artık sürekli değişen zevklerine göre tasarımları beğeniyor.Özelliklede banyo ve mutfaklarımının hayatımızda önemi gitgide artıyor.

Bu nedenlede pek çok firma banyo ve mutfak modelleri üretiyor.Eğer sizde bu ürünlerle ilgiliyseniz TÜYAP’ta gerçekleştirilen Unicera 21. uluslararası seramik fuarına mutlaka gitmelisiniz.

Bu senede 21. si üdzenlenen bu UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarında firmalar en son tasarladıkları ürünlerin gösterimini yaparken daha piyasaya çıkmamış ürünleri bile burda görebilirsiniz

.Bu fuar kapsamında da seramik yapısal malzemeler granit yada cam mozaik gibi çeşitli ürünler sergilenirken mutfak mobilyaları gibi aksesuar ve armatürler de gösteriliyor.

İznik Çini vakfı,Çini Ustası Sıtkı Usta’nın Çinileri ile Kütahya ticaret ve Sanayi Odası Çini Sanat grubu ise Aksel Yükselener,Mehemet Gürsoy,İsmail Yiğit,Süleyman Kaymak vede Özkan Elagöz gibi kişiler kendi eserlerini bu fuarda sergilerek bizlere sunuyor.