Mutfaklar Renklendi

Bayanların gününün neredeyse yarısı mutfakta geçtiği için, evin bu bölümü onlar için birer yaşam alanına dönüşüyor. Dekorasyonu, kullanışlı olup olmaması ve düzeni bu nedenle son derece önem arz ediyor. Bu durumun farkına varan tasarımcılar 2013 mutfak modasını bu çerçevede belirledi. En son modellerde rahatlık ve konfor ön planda tutuluyor.

Daha az yer kaplayan ancak daha çok malzemenin yerleştirilebildiği ergonomik tasarıma sahip mutfaklar büyük beğeni toplayacak. Tüm malzeme ve gıda ürünlerinin derli toplu durduğu, raf ve çekmecelerin ağırlıkta olduğu mutfaklarda yer alan mobilyalar da küçülüyor.
Ailenin tüm bireyleri için mutfaklar sadece yemek yenen alanlar olsa da bayanlar için evin bu bölümü en az salonlar kadar önemli.

renkli mutfak modası

renkli mutfak modası

2013 mutfak modası ile en çok bayanların alakadar olmasının nedeni gün içinde bu bölümde çok fazla zaman geçiriyor olmalarından kaynaklanıyor.

Sıcak bir atmosfer yaratan renklerin kullanıldığı tasarımlar işte bu sebeple ön plana çıkmış durumda. Yorgunluk kahvelerinin içildiği, komşu sohbetlerinin yapıldığı mutfaklar bu yıl rengarenk ve cıvıl cıvıl olacak.

Ankastre modası yine geçerliliğini koruyor. Şıklık ile pratikliği buluşturan ankastre mutfaklar 2013 mutfak modası içerisinde kendine geniş bir yer ayırmış gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir