Servis Tabağı Modelleri

Sofraya gelen şık bir tencere, servis tabağı ve aynı zamanda da ısıyı koruyan bir pişirme kabı. Sarılgan pratik ve dekoratif mutfak gereçleri başarılı özellikleri ile hanımlara pratiklik kazandıracak. Pişen yemekleri ayrı bir servis tabağına almak zorunda değilsiniz. Sarılgan dekoratif servis tabakları ile hepsi aynı anda ve bir defa da sunuma hazır bir hale gelebilir.
Kolay ve pratik. Dekoratif servis tabaklarının zevkli ve hoş dizaynı şık olduğu kadar da modern.

Kapaklı Servis Tabağı

Yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen, altıgen ve kıvrımlı servis tabakları yapılmak istenen yemeğe göre değişebilir, hatta iki bölümlü tabaklar ile aynı andan iki çeşit besin kullanılabiliyor. Kapaklı modeller tencere görevi görebilir ve metal ayaklarıyla şık bir sofra objesine de dönüşebilir. Sarılgan Dekoratif Servis tabakları hem pratik hem de ekonomik. 6,90 ve 58,90 TL değişen fiyatlarıyla normalin çok altında. Beğendiğiniz ürün tükenmeden Manyamarka’yı ziyaret edin.

2 comments

  • Yeni evlendik ve çeyiz alışverişimin bir kısmını manyamarkadan aldım çok memnunum. Alırken fiyatta uygun fiyata geldi. Bütçemizi çok da sarsmadı bu durum Ellerine sağlık manyamarka..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir