Vanucci Mutfak

Vanucci 15 seri ve bu serilere bağlı 30 farklı modelden oluşan zengin mutfak portföyüyle hayata farklı tatlar katan Argento serisi ile ahşabın en doğal halini mutfaklara taşıyor.

Vanucci Mutfak

Vanucci Mutfak

Her şeçit mutfağa rahatlıkla uyum sağlayabilen Vanucci özgün mutfak tasarımlarıyla evlere yeniden hayat veriyor.Platino,Argento,Gesso,Rubino,Agata,Granato,Opale,Zircone,Quarzo,Zaffiro,

Azurro,Perla,Berillo,Ambrato  ve Topazio olmak üzere 15 seriden ve bu serilere bağlı 30 farklı modelden oluşuyor.

Teknolojiyide etkin bir biçimde kullanan Vanucci,sektördeki en geniş ve en kaliteli üretim hattına sahip.Çağdaş yaşamın ihtiyaçlarına cevap veren  Vanucci işlevselliği göz ardı etmeden farklılaşma sağlayan tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Şıklığın dışında kullanım açısındanda çok büyük rahatlıklar sağlayan Vanucci mutfaklarda düzenli depolama olanağı,geniş kullanım alanı yaratan derin sürgüler ,çekmece içlerinde özel çatal kaşıklık sistemleri ve köşe dolaplarındaki yaratıcı çözümleri ile bayanları büyülüyor.

Böylece biçim ve işlevin uyum içinde olduğu Vanucci mutfaklar,kullanıcılarına konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.

Argento ise mutfağında ferahlık isteyenler için birebir bir…

Doğal ahşabın kullanıldığı bu modelde beyaz ve ahşabın uyumu mükemmeliği oluşturuyor.Kalın raflar,hem tasarıma hem de mutfaklara farklı bir soluk kazandırıyor.Meşe,tik,abanoz ve venge olmak üzere dört renk seçeneği sunan seride kullanılan kulplar ise kapak ölçülerine göre değişebiliyor.

Bol çeşit ve kusursuz tasarımlarıyla Vanucci ,mutfağınızda yer almak için sizleri bekliyor.

Vanucci mutfak fiyatları için yetkili mağazaları arayınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir