Vennucci Mutfak

Mutfak mobilyası üretim firmalarının içerisinde yer alan Vennucci mutfak yeni ürünleri ve yeni koleksiyonları ile bayanların beğenisine sunuldu. Yeni on beş seri üreten ve bu serileri otuz değişik kombinasyon ile tamamlayan Vennucci mutfaklarınızda sadeliği ve estetiği bir arada yaşamak isteyenler için oldukça güzel kombinasyonlar sunuyor.

Vennucci’nin en büyük özelliği ise her boyut da mutfak için uygulanabilecek ürünlerin ve dekorasyonların bulunması. Mutfaklarınız ister küçük olsun ister büyük Vennucci’de mutlaka sizin mutfak boyutlarınıza uygun şekilde monte edilecek ve şıklığı, sadeliği size bir arada yaşatacak mutfak kombinasyonu bulacaksınız.

venucci mutfak

venucci mutfak

Yeni kombinasyonunda yer alan AGATA serisinde genellikle düz kapaklar kullanılmış. Bütün kapakların aynı ebatta olmasının yanı sıra en ilgi çeken özelliği ise bu kapaklarda kullanılan kulpların her birinin boyutunun farklı olması. Bu şekilde tasarlanan kulplar ile genişlik hissinin yanı sıra hoş bir görünüm elde edilmiş. Agata serisinde venge’den cevize, parlak grafitiden mat inci beyazına kadar on beş ayrı renk kombinasyonu kullanılmış.

venucci mutfak

venucci mutfak

Vennucci mağazalarını gezerek daha detaylı bilgi almanız ve hazır şekilde sergilenen mutfakları inceleyerek tarzınıza en uygun mutfağı bulmanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir