Arçelik televizyonlar 2012

Arçelik Tüketici Elektroniği ürün grubunda yer alan televizyonlarda yeni nesil tv teknolojisi kullanılmaktadır.

Arçelik, LED Tv, LCD TV ve standart tv olmak üzere üç farklı modelde televizyon üretimi ve satışı yapıyor. Arçelik LED Televizyonlar programlanabilir açılma kapanma özelliklerine sahip. Her Arçelik televizyon ürününde çocuk kilidi kullanılmış.

arçelik led tv modelleri

arçelik led tv modelleri

Ayrıca teletext ve fasttext özellikleri de Arçelik Televizyonlarda vardır. Televizyon seyretmek özellikle yorucu iş temposunun ardından büyük bir keyiftir. Bu keyfi daha teknolojik ve akıllı Arçelik televizyonlar ise gerçekleştirmek hiç de zor değil. Akıllı teknolojik özellikler barındıran yeni nesil Arçelik televizyonlar modeline göre 100 kanal hafızasına sahip.

arçelik lcd tv modelleri

arçelik lcd tv modelleri

Tüm Arçelik Televizyon modellerinde kanalları isimlendirmek mümkündür. Arçelik televizyonları farklı kılan özelliklerinden biri de seste yapılmış. Tüm Arçelik televizyon modellerinde uzaysak ses efekti özelliği eklenmiş.

Böylece çok da gerçekçi bir televizyon deneyimi yaşanabiliyor. Dijital özelliklere sahip olan Arçelik Televizyon modellerinde her şey çok gerçekçi. Özellikle dijital yayınlarda alt yazı seçenekleri bile düşünülmüş.

arçelik standart tv

arçelik standart tv

Televizyon seyretmek, Arçelik televizyon modelleri ile adeta bir sinema keyfine dönüşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir