Ayna ve Takı Dolabı Bulunan Dekoratif Ürün

Kendiniz için ve ya sevdikleriniz için hiç fark etmez. Klasik hediyelik eşyalardan sıkılanlar için kullanışlı ve dekoratif bir ürünü tanıtmak istiyoruz. Bu özel tasarım harikası ürün, anneler günü için ideal bir hediye de olacak. Ürünün ismi; Safekeeper. Mobilya sektörü nasıl ki gelişti, güncellendi, ürünler de o boyutta tasarım harikası olmaya başladı. İşte o harika tasarımlara bir örnek takı dolabı. Ancak sıradan bir dolap değil bu. Armorie, tasarım harikası bu ürünü ayaklarınıza getirdi. Dıştan baktığınızda ayarlanabilen ahşap bir boy aynası olsa da, bu aynanın içi aslında bir takı dolabı.

 

Ayna ve Takı Dolabı Bulunan Dekoratif Ürün

Ayna ve Takı Dolabı Bulunan Dekoratif Ürün

Anneler ve bütün bayanların ilgisini çekecek olan bu aynalı takı dolabı, kararmaz gümüş astarlarla kaplıdır ve son derece dayanıklı bir üründür. En az 25 yıl kararmama garantisi veren firma, bu özel tasarım ürününü ilk olarak Abd’ de satışa sunmuş durumda. Türkiye’de henüz olmasa da siz benzer ürünleri mobilyacılarda bulabilir, benzerini istediğiniz gibi tasarlatabilirsiniz. Bu ürünün iç kısmı 350 farklı takıyı saklayabilecek nitelikte. Ancak dıştan bakıldığında kalın bir hacmi yokmuş gibi duruyor ve yer kaplamıyor. Özel asılabilen bölümler ve çekmeceleri sayesinde kullanışlı ve harika bir ürün. Keyifle bu ürünü sipariş verdirebilir ve ya tasarlatabilirsiniz.

4 comments

  • Bu kadar takıyı nerede bulacağım ben. ayna çok güzel ama takı dolabı çok lüzumsuz bir şey.

  • harika düşünülmüş. Oda da düzen, görüntü açısından mükemmel. Bütün takıların birarada olması, aradığımızı hemen bulmamız açısından çok ideal. Bu üründen nasıl tedarik edebiliriz, fiyatı nedir nasıl bilgi alabilirim?

  • SABİHA HİLAL

    Merhabalar, aynalı takı dolabından almak istiyorum. Ürün fiyatı nedir nasıl bilgi alabilirim?Bilgilendirirseniz sevinirim..

  • Selamlar, fotoğraftaki aynalı takı dolabın fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir