Dekoratif sepet modelleri

Sepetler yeni dekoratif objeler sepetleri genelde sadece birşeyleri taşımak için kullanırız en azından kullanırdık ancak dekoratifde farklılık aryan takipçiler için kaçırılmayacak cinsden bir fikir olabiliyor.

Sepetleri nerede kullanırsınız? Küçük bir sepeti kapınızın tokmağının alt tarafına asabilir ve içerisine bir buket yapay papatya veya ince saplı güller koyarak eve gelen misafirlerinize ilk olarak koymuş olduğunuz çiçekler hoşgeldin demeleri gayet şık ve dekoratif olacaktır.

Dekoratif sepet modelleri

Dekoratif sepet modelleri

Evinizin içerisinde dokuma sepetler kullanarak içerisine folyo yayarak bunları standart kiremit rengi saksılarınızın yerine bu sepetleri kullanabilirsiniz içerisini su akıtmayacak bir şekilde oldupu için gözede oldukça güzel gözükecek dekoratif bir obje haline dönüştürülebilir.

Uzun saplı herhangi bir çiçeğiniz var ise (bodur ağaç boyutlarında) bunu saksınızdan koparmadan yapabilirsiniz saksıyı dokuma sepetin içerisine yerleştirerek evinize bir çiftlik havası yaşatırken çiçeklerinizin sadece kokularını değil görüntülerinide sizi cezbedeceğini düşünebilirsiniz.

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak çiçeklerini mini sepetler içerisine yerleştirerek bunları duvarınıza asabilir ve duvarınıza şık modern renkli bir görünüm kazandırabilmek tamamiyle hayal gücünüzün elinizde. Maliyet açısından çok düşük ve dekoratif açıdan büyük görsellik sağlayan bu fikirleri düşünmek evinizin dekoratifine şıklık katacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir