Duvar kaplamalarında son moda trendler

Bir evi ev yapan en önemli iç dekorasyonlardan birisi hiç kuşkusuz duvar kaplamasıdır. Son günlerde iç dekorasyonlarda önemli atılımlar yapan iç dekorasyon uzmanları son trend serileri ile geniş bir müşteri kitlesine ulaştılar.

mor duvar kaplamaları

mor duvar kaplamaları

Duvar kaplamada en çok parlak renkli dokulu motifler kullanılmaktadır. Parlak renklerin seçilmesinde en önemli etken parlak renklerin kirleri göstermemesi ve kolay temizlenebilme özelliğidir.

Perdeler döşemelikler duvar kaplama dekorasyonunun önemli unsurlarıdır. Perdeler evinizi hem içeriden gelen ziyaretçilere karşı hem de dışarıdaki tanımadığınız yabancılara karşı evinizin profilini oluşturur.

desenli duvar kaplamaları

desenli duvar kaplamaları

Perdeler seçilirken pencerenizin boyutu perdenin rengi perdenin uzunluğu gibi bütün öğeler göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Zeminle uyumsuz perdeler ya da evinizin duvarının rengi ile uyumsuz perdeler her zaman evinizde çirkin bir görüntü oluşturmaktadır.

Son zamanlarda perde ve döşemelerde kadifemsi hava yaratacak desenler ve kumaşlar sıkça kullanılmaktadır. Asaleti sembolleyen kraliyet ailesi sembolleri gibi unsurlar duvar kaplama trendlerinde yerini almaya başlandı.

banyo duvar kaplamaları

banyo duvar kaplamaları

Son olarak bu işte dikkat etmeniz gereken en önemli husus duvar kaplamacılığının evinizin önemli bir unsuru olduğunu düşünüyor evinizin ahengini bozacak duvar kaplama firmalarından uzak durmanız ve bu işin profesyonelleri ile çalışmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü son pişmanlık fayda etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir