Evde Spor Salonu

Şehir yaşamının ezici koşturmacası içinde spor salonlarına gidecek zaman bulamayanlar, artık evlerinde aynı kalitede spor yapma olanağına sahip olabiliyor. Technogym’in bu amaçla geliştirdiği Wellness Home serisi, sağlıklı ve zinde kalmak isteyenlere, evlerinin konforunda hizmet veriyor.

Evde Spor Salonu

Evde Spor Salonu

Technogym’in tanımına göre; istediğimiz şeyi büyük bir efor sarfetmeden yapabildiğimiz, stresin bunaltıcı etkilerinden kurtulabildiğimiz, fiziksel aktivite ile egzersizleri haftalık yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline getirdiğimiz zaman, Wellness yaşam tarzına ulaşabiliyoruz. Bu tarza ulaşmak için spor salonuna gidecek zamanım yok diyenler ise markanın Wellness Home serisinden faydalanabiliyor.

Dünyada değişen Wellness kavramıyla; sıradan alışkanlıkların yerini, sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olabileceğimiz alışkanlıklar almaya başladı bile… Ancak yoğun koşturmacalar içinde buna zaman ayıramayanların sayısı da bir hayli fazla.. Wellness Home’un en önemli özelliği, fiziksel hareketliliği evde yaşatabiliyor olması… Üstelik bu ürünlerle fitness merkezlerinde elde edilecek emniyet, tasarım ve performans sonuçlarına da ulaşılabiliyor.

Katlanabilir özelliği sayesinde çok az yer kaplayan Spazio Forma, üst ve alt vücut kaslarını başka bir antremana gerek kalmadan yüksek kalori ile yakmayı sağlayan Cross Forma, özel olarak ergonomik bir dizaynla üretilen pedalla çalışılan eğlenceli Bike Forma, 25 farklı hareket imkanı sunan Unica, Matteo Thun dizaynı ve kuvvetli disk rafı sayesinde evin her köşesinde rahatlıkla çalışılabilecek Wellness Rack, aynı anda üç düzlemde hareket olanağı sunan tek alet Cardio Wave; Wellness Home serisinde yer alan modellerden bazılarını oluşturuyor. Bu zengin yelpaze ile dileyen herkes, evinde sağlıklı ve formda bir beden için gerekli alanı yaratabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir