Fıskiye Şelale ve Salon Çağlayanları

Merhabalar cascading şelalelerini düşünün, genellikle yağmur ormanları resimleri var. Eğer çeşme görüntülerini düşünüyorsanız, bu benzersiz spurting havuzları kentsel ortamlarda dekor olarak bulunanlardır. Ancak, burada bir su görüntüsü sunulacak diğer formatlarda vardır.

Bir çok popüler yöntemi kapalı fountain-indoor-waterfall gibi yerlerde monte edilebilir.Kapalı çeşme gibi bir şey olduğunu ve hiçbir evde kapalı kalmayacağını düşünün.
Fıskiyeler ve şelaleler, hepsi karmaşık ve zor altında bulunan şeyler değildir. Bu bir iç bak, kalça, modern olarak, yapılabilir ve iyimserleşebilir. Kapalı su ekranın kullanımı genellikle birçok kişi tarafından gözden geçirilmiş olduğunu biliyorsunuzdur.

Bu nedenle evde bir iç için mucize olarak çalışabilecekleri gibi bir madde de dahil olmak üzere özel bakmak gereklidir. Ve eğer bir iç evi yeniden tasarlamak gerekmektedir, bunu bir özel olarak söylemek istiyorum. Kapalı çeşme veya şelale görüntüsüne çok iyi bakın.
İndoor-waterfall gibi salon çağlayanları nı evinizde bir çeşme gibi kurmak için pek çok yol vardır. İşte “önceden” salon çağlayanları oldukça kolay monte edilebilir . Ayrıca çok az veya hiç çaba sarfetmeden duvara monte edilebilir.

Şelale

Şelale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir